Kancelariua Adwokacka Wrbel & Wilczek
Kancelaria Adwokacka
Anna Wróbel
Adwokat
Członek Izby Adwokackiej w Olsztynie od 2007 roku
Magdalena Wilczek
Adwokat
Członek Izby Adwokackiej w Olsztynie od 2007 roku

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie - mgr Prawa. Absolwentka studiów doktoranckich Wydziału Nauk Społecznych i Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunku Prawo.

 

Stypendystka Programu Socrates – Erasmus Wydziału Prawa Uniwersytetu w Trieście, Włochy (Università degli Studi di Trieste, Facoltà di Giurisprudenza, Trieste, Italia).

 

Odbyła aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Olsztynie i złożyła egzamin adwokacki uzyskując tytuł zawodowy Adwokata. Doświadczenie zawodowe zdobywała m. in. w Kancelarii Adwokackiej Adwokata Andrzeja Szydzińskiego w Olsztynie. W czasie odbywania  aplikacji współpracowała także z renomowanymi Kancelariami Prawnymi z Warszawy oraz Trójmiasta.


Włada językiem angielskim i włoskim. Posiada doświadczenie w obsłudze prawnej klientów włoskojęzycznych.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie – mgr Prawa oraz Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie – mgr Filologii Germańskiej. Ukończyła Studia Podyplomowe "Tłumaczenia Prawnicze i Sądowe – język niemiecki" na Wydziale Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Stypendystka Programu Socrates – Erasmus Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Berlinie, Niemcy (Fachhochschule für Verwaltung und Rechtspflege, Berlin, Deutschland).

 

Odbyła aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Olsztynie i złożyła egzamin adwokacki uzyskując tytuł zawodowy Adwokata. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Kancelarii Adwokackiej Adwokata Andrzeja Kempy w Olsztynie.

 

Włada językiem angielskim i niemieckim. Posiada doświadczenie w obsłudze prawnej klientów niemieckojęzycznych.